Start ProHarmonia Rezydencja Wellness

Proharmonia Rezydencja Wellness

 

Zobacz na mapie kliknij tu

ProHarmonia Rezydencja Wellness
ul. Leśna 4
57-540 Lądek Zdrój

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www.proharmonia.pl

ProHarmonia Rezydencja Wellness to miejsce, w którym spełniają się marzenia o czasie wolnym od zgiełku dnia codziennnego, pełnym relaksu w wyjątkowej atmosferze.

Stwórz bajkę dla siebie i osoby Tobie bliskiej...

W samym sercu jednego z najstarszych Zdrojów Europy - uzdrowiska Lądek Zdrój, położonego w południowej Polsce, w Kotlinie Kłodzkiej, u podnóża Gór Złotych - w 1906 roku została zbudowana Villa Barbara. Różne były koleje jej losu. W 2006 roku villa znalazła jednak swojego mecenasa, który po dwóch latach renowacji  przywrócił  jej dawną świetność. W grudniu 2008 roku, odrestaurowana w harmonii z historią i tradycją, Villa Barbara otworzyła swoje podwoje jako ProHarmonia Rezydencja Wellness – Perła w koronie Zdroju.

W tym miejscu, w otoczeniu Gór Złotych , w Lądku Zdroju – niegdyś miejscu wypoczynku królów i carów - czeka na Gości kameralne i prawdziwie królewskie odpoczywanie. W ProHarmonii panuje atmosfera gościnności i witalności, w której można się zatopić, odnaleźć wewnętrzną równowagę i po prostu marzyć...

Zapraszamy do ProHarmonii i Lądka Zdroju zimą na białe szaleństwo i błogi wypoczynek, wiosną na pozimową odnowę i przyjemność pobytu wellness, latem na tydzień nordic walking  i piesze wędrówki, jesienią na spotkania z winem, tygodnie z jogą. A zawsze - na spokojny wypoczynek wolny od stresu dnia codziennego.